MIHOLJAČKO SIJELO 2017

Organizacijski odbor 43. smotre folklora “Miholjačko sijelo” i gradonačelnik grada Donjeg Miholjca Goran Aladić, dipl.oec. Pozivaju Vas da svojom nazočnošću uveličate 43. smotru folklora "Miholjačko sjelo 2017". 

7. SRPNJA 2017. (PETAK)

17.00 sati – OTVORENJE IZLOŽBE LIKROB-a Mjesto održavanja: Prostorije Udruge

LIKROB, Trg A. Starčevića 2 18.00 sati - NASTUP DJEČJIH FOLKLORNIH

SKUPINA GOSTUJUĆIH KUD-ova

KUD „MATIJA GUBEC“ DONJI MIHOLJAC KUD „SLOGA“ ĐURĐIC
FA „LISINSKI“ VINKOVCI
KUD „ZAGORCI“ BELJEVINA

KUU „FRANJO EBLING“ SVETI ĐURAĐ KUD „ĐERAM“ VILJEVO
KUD „SELJAČKA SLOGA“ B.P.SELO KUD „LIPA“ NOVA BUKOVICA

HKUD „BISERI SLAVONIJE“ BENIČANCI KUD „SLAVONAC“ PODRAVSKA MOSLAVINA KUD „ANTE EVETOVIĆ MIROLJUB“

(PJEVAČKA SKUPINA VELIŠKOVCI, GAT, TIBORJANCI)

21.00 sat – KONCERT:
Muško pjevačko društvo BelAmi, Belišće

Trio „PROFESSORES“,
Zvonimir Iveković (gitara i vokal) Matej Presnec (bisernica)

Mjesto održavanja: Perivoj Prandau - Mailath

 

8. SRPNJA 2017. (SUBOTA)

17.00 sati - FIŠIJADA - 3. natjecanje u kuhanju fiš-paprikaša Organizator: Udruga „Kupusari“ Donji Miholjac
Mjesto održavanja: Perivoj Prandau-Mailath

19.00 sati – NASTUP GOSTUJUĆIH KUD-ova
KUD „MATIJA GUBEC“ DONJI MIHOLJAC (PJEVAČI) KUD „ZAGORCI“ BELJEVINA
HCK, GRADSKO DRUŠTVO CRVENI KRIŽ
PJEVAČKI ZBOR „TREĆA DOB“
KUD SARVAŠ (PJEVAČI)
KUD „ŠOKADIJA“ BOCANJEVCI
KUD „ŠANDROVAC“
KUD „NARD“ PJEVAČI
KUD „ANTE EVETOVIĆ MIROLJUB“
(PJEVAČKA SKUPINA VELIŠKOVCI, GAT, TIBORJANCI)

21.00 sat - KONCERT: „CAPPUCCINO LIGHT BAND“ Mjesto održavanja: Perivoj Prandau-Mailath

Ugostiteljska ponuda hotela "Slavona"

 

9. SRPNJA 2017. ( NEDJELJA)

16.00 sati – PREZENTACIJE TRADICIONALNIH ZANATA I OBIČAJA

KUD „JOSIP ČOKLIĆ“ RAKITOVICA
KUD „FRANJO EBLING“ SVETI ĐURAĐ
KUD „SLAVONAC“ PODRAVSKA MOSLAVINA

Mjesto održavanja: Perivoj Prandau - Mailath 17.00 –18.00 sati - SVEČANI MIMOHOD

18.00 sati – SVEČANO OTVARANJE 43. SMOTRE FOLKLORA

„ MIHOLJAČKO SIJELO “ 18.30 sati – NASTUP GOSTUJUĆIH KUD-ova

KUD „MATIJA GUBEC“ DONJI MIHOLJAC KUU „SUHOPOLJE“ SUHOPOLJE
KUU „NAPREDAK“ PODRAVSKI PODGAJCI HKC „SRIJEM“ SREMSKA MITROVICA KUD „MATO LOVRAK“ VELIKI GRĐEVAC KUD „ZAGORCI“ BELJEVINA

KUD „IVAN VITEZ TRNSKI“ NOVA RAČA KUD „DIKA“ SLATINA
KUD „LIPA“ NOVA BUKOVICA
KUD „PODRAVINA“ ČAĐAVICA

HKUD „DARDA“ DARDA
KUD „TRNOVITICA“ VELIKA TRNOVITICA
KUD „CRKVARI“ CRKVARI
KUD „MURA“ MURSKO SREDIŠĆE
HKUD VALPOVO 1905
Mjesto održavanja: Perivoj Prandau - Mailath

20.30 sati - NASTUP
JAKOV MAĐARIĆ & NEGRO

21.00 sati – KONCERT: TS FIJAKER
Mjesto održavanja : Perivoj Prandau – Mailath

Ugostiteljska ponuda hotela "Slavona"

KULTURNO-UMJETNIČKIH DRUŠTAVA ULICAMA GRADA

17.30 sati - SVEČANI MIMOHOD KONJANIKA I ZAPREGA ULICAMA GRADA KONJOGOJSKA UDRUGA

VALPOVŠTINA
- PROMENADNI KONCERT GRADSKE

U slučaju lošeg vremena sva će događanja biti održana u Nastavno-sportskoj dvorani Osnovne škole „August Harambašić“
Donji Miholjac, Prilaz stadionu 1.

LIMENE GLAZBE D.MIHOLJAC